Autovrakoviště Polom

Jump to content

 

Naše služby 

Ekologická likvidace aut a výkup autovraků   -   tel.: 608 70 66 88

Provozujeme ekologickou likvidaci vozidel osobních, nákladních, užitkových, autobusů, motocyklů i ostatní dopravně-manipulační techniky, bez rozdílu tovární značky, stáří a technického stavu.

Majitel vozidla (popř. jeho zástupce s plnou mocí, která nemusí být notářsky ověřena), který k nám dosloužilé vozidlo přiveze, předloží velký technický průkaz a občanský průkaz. Podle údajů v technickém průkazu je provedena kontrola shody identifikačního čísla vozu (tzv. VIN kód). Shodují-li se tyto čísla , vystavíme Vám bezplatně Protokol o převzetí vozidla k ekologické likvidaci (dle platné legislativy). Tento protokol společně s velkým technickým průkazem, OTP a registračními značkami (pokud již nejsou v depozitu) je určen jako doklad nutný k trvalému vyřazení auta z registru vozidel na odboru dopravy příslušného městského úřadu (pracovník úřadu provede zápis o trvalém vyřazení do velkého technického průkazu).

Potřebujete se zbavit havarovaného,či jinak poškozeného nebo nepojízdného automobilu? Plete se Vám na dvoře či před domem a nevíte si rady, co s ním? Pak jste tu správně! Pro vozidlo si zdarma přijedeme, naložíme a odvezeme. Stačí na to jediný telefonát domluvit vhodný termín odtahu Vašeho vozu nebo autovraku.

Pokud jste vlastníky vozidla, které je havarované nebo má závadu, jejíž odstranění by bylo příliš finančně náročné, pak neváhejte a kontaktujte nás! Vykoupíme Vaše havarované či jinak poškozené vozidla.

 

 

Výkup dle stavu a modelu vozu pro více informací volat 608706688

 

Autovrakoviště Polom 2013